Potrebujete poradiť?
Volejte +421 53 429 84 19 alebo nám napíšte

O vírivkách KingSpas

Snažíte sa nájsť spôsob, ako zabezpečiť rodinnú pohodu? Chceli by ste dostať deti od televízora a počítača? Vírivá vaňa je príjemný a relaxačný spôsob, ako tráviť oveľa viac času spoločne. Liečenie horúcou vodou a masážou je správna cesta na zmiernenie bolestí celého tela a odstránenie únavy. Ak sa Vaša pokožka dostane do kontaktu s horúcou vodou, teplá voda sama nabáda telo k uvoľneniu endorfínov, čo je prirodzená liečba bolesti.

Vírivky KingSpas pre vonkajšie i interiérové použitie

Predstavujeme Vám ponuku víriviek značky KingSpas pre interiérové a vonkajšie umiestnenie. V sortimente nájdete 20 modelov víriviek rôznych veľkostí a tvarov. Od veľmi obľúbených modelov pre 2–3 osoby ATRIA a ALCORA, až po veľké vírivky ako MAIA, TANJA alebo GRAFIA.

Pokiaľ máte záujem o vírivku v kombinácii s bazénom, je možné si vybrať z troch modelov „Swim Spas“: / produkty / 5-swim-spas.

Všetky modely víriviek KingSpas sú dodávané pre európsky trh podľa odpovedajúcich noriem CE a sú certifikované medzinárodne uznávanou spoločnosťou TÜV SÜD Slovakia. Tieto certifikáty sú zárukou kvality našich víriviek.

Prvotriedny riadiaci systém Gecko

Dôležitým technologickým prvkom víriviek KingSpas je ovládací panel a riadiaca jednotka s nerezovým ohrevom vody od kanadského výrobcu Gecko. Tento výrobca sa radí medzi svetovú špičku v oblasti technológií víriviek a vykazuje vysokú spoľahlivosť v nadväznosti na životnosť celého zariadenia. Riadiaca jednotka Gecko Y series, ktorá sa stará o bezproblémový a bezpečný chod vane, je doplnená ovládacím panelom in.k506 alebo in.k300 pre jednoduché ovládanie vašej spa.

in.k506

Verzia pre 2–3 hydromasážne motory

in.k300

Verzia pre 1 hydromasážny motor

Výbava vírivek KingSpas

Nosnou kostrou všetkých modelov našich víriviek je nerezová konštrukcia vane. Skelet vírivky tvorí akrylát (USA Aristech) s aplikovanou 10mm termoizolačnou penou po celej vonkajšej ploche vane. V štandarde nájdete ozonizátor americkej výroby Balboa, kvalitný cirkulačný a filtračný systém, trysky v nerezovom prevedení, aromaterapiu, diódové osvetlenie vírivky alebo osvetlené vodné fontány a vodopády.

Všetky vírivky KingSpas majú už v základnej cene vonkajšie obloženie s termoizoláciou z polyetylénovej peny (PE) o hrúbke 3cm a hliníkovou fóliou na povrchu, ktorá má vynikajúcu schopnosť odrážať teplo späť do vnútorného priestoru vane. Segmentové vonkajšie obloženie je dodávané v PVC v piatich voliteľných odtieňoch alebo v prírodnom cédre, ktorý na rozdiel od iných prírodných materiálov, ako je napríklad smrek, poskytuje odolnosť a trvanlivosť porovnateľnú s PVC obložením.

Ďalšia z predností vírivých vaní KingSpas je pevná laminátová základová doska, ktorá má po celej vnútornej ploche nanesenú penovú termoizoláciu. Niektorí dodávatelia ponúkajú vírivky bez spodnej základovej dosky, čím sú vnútorné komponenty vystavené nepriaznivým poveternostným podmienkam, príp. hlodavcom, ktorí sa môžu dostať do priestoru vane a napáchať škody. Naša základová doska chráni jednak vnútorné komponenty proti týmto možným škodám a zároveň zamedzuje úniku tepla z vnútorného priestoru, čo znižuje niekoľkonásobne náklady na prevádzku vírivky.

V základnej cene tiež nájdete odnímateľný vrchný termokryt. Ten je nevyhnutný nielen na udržanie teploty vody, ale aj k zamedzeniu znečistenia vody, najmä ak je vírivka umiestnená vonku. Nechýbajú ani praktické schodíky pre bezpečný vstup a výstup.

Elegantné trysky Black Whirlwind

4" priama tryska s reguláciou tlaku a smeru

Menej znamená viac. A to platí aj pre masážne trysky pri vírivkách. Väčší počet trysiek nemusí zabezpečiť kvalitnú masáž, pri výbere vírivky by ste preto mali zohľadniť aj veľkosť trysiek alebo to, či je vírivka vybavená nielen priamymi, ale aj rotačnými tryskami. Novinkou a už štandardnou výbavou víriviek KingSpas sú elegantné trysky Black Whirlwind, kde možno individuálne nastaviť intenzitu masáže alebo trysku úplne zastaviť. Tieto nové trysky sa používajú vo väčšine modelov našich vírivých vaní.

4" rotačná tryska s reguláciou tlaku

Trysky sú vyrobené z vysoko odolného materiálu v kombinácii nerezu a plastu. Podľa typu trysky je masáž vykonávaná buď priamou bodovou tryskou alebo tryskou s možnosťou nastavenia vo všetkých smeroch pomocou kĺbového mechanizmu. Druhým typom sú rotačné trysky, ktoré sa používajú najmä v oblasti chrbtových partií. Výhodou týchto typov dýz je väčšia masážna plocha a lepší zážitok z masáže.


S nami odpadajú starosti s dopravou, montážou a odborným zaškolením. Vírivku Vám dovezieme až na miesto, namontujeme, napustíme vírivku vodou a skontrolujeme všetky funkcie vírivky. Následne Vás zaškolíme v programovaní ovládanie, dávkovanie chémie a ako správne vykonávať údržbu vírivky.

S nami už rozhodne nebudete musieť platiť žiadne extra príplatky pre vonku umiestnené vírivé vane, ktoré sú pre užívanie a ekonomickú prevádzku nevyhnutné!