Potrebujete poradiť?
Volejte +421 53 429 84 19 alebo nám napíšte

Doplnková výbava vírivek KingSpas

Sanitizačný systém Gecko in.clear

563 Eur bez DPH

Gecko in.clear je revolučný systém v oblasti sanitizácie vody a jedná sa o jednu z najúčinnejších technológií pre údržbu vody vo vírivkách.Systém pracuje na báze soli – konktétne využíva bromid sodný, ktorý sa vo forme náplní BromiCharge vysype do vírivky. Systém in.clear potom z bromidu sodného podľa potreby uvoľňuje do vody bróm. Ten začne rýchlo ničiť všetky mikrobiálne nečistoty, ako sú vodou riedené baktérie, riasy a ďalší organický materiál, ktorý vo vode zostal po použití vírivky.

více informací

Barový pult a stoličky

139 Eur bez DPH

Veľmi praktickým doplnkom je barový pult a barové stoličky, ktoré si môžete objednať spoločne s vírivkou. Barový pult Vám poslúži k odloženiu občerstvenia ako v priebehu kúpeľa, tak aj po kúpeli.

Zdvihák termokrytu

137 Eur bez DPH

Oceľový zdvihák termokrytu je vhodný pre všetky modely víriviek KingSpas. Je možné ho inštalovať na ľubovolnú stranu vírivky, len je nutné dodržať vzdialenosť vírivky od steny 80cm.

Výsuvné reproduktory (2ks)

89 Eur bez DPH

Výsuvné reproduktory sú umiestené v rohu skeletu vane podľa typu vírivky.

Vodotesný monitor

od 354 Eur bez DPH

Vodotesné monitory sú k dispozícii v dvoch základných prevedeniach – pevné a výsuvné, každý potom v 17" a 19" variante. Monitory niesu vybavené televíznym tunerom.

DVD prehrávač

120 Eur bez DPH

Rádio s CD prehrávačom

106 Eur bez DPH