Potrebujete poradiť?
Volejte +421 53 429 84 19 alebo nám napíšte

Gecko in.clear

Užívajte si vírivku a nestrácajte čas jej údržbou. 

Gecko in.clear je revolučný systém v oblasti sanitizace vody a jedná sa o jednu z najúčinnejších technológií pre údržbu vody vo vírivkách. Systém pracuje na báze soli – konktétně využíva bromid sodný, ktorý sa vo forme náplňou BromiCharge vysype do vírivky. Systém in.clear potom z bromidu sodného podľa potreby uvoľňuje do vody bróm. Ten začne rýchlo ničiť celej mikrobiálnej znečistenia, ako sú vodou riediteľné baktérie, riasy a ďalšie organický materiál, ktorý vo vode zostal po užití vírivky.

Jednoduchá údržba

S nainštalovaným in.clear systémom je údržba vírivky jednoduchá ako nikdy pred tým. Stačí do vody pridať správne množstvo BromiCharge náplne a systém začne vytvárať bróm a čistiť tak vodu vo vírivke. Pomocou klávesnice si potom nastavíte vhodnú úroveň generovanie brómu.

Žádné další zmatky kolem chemikálií!

Už sa nebudete musieť starať, ktoré všetky chemikálie použiť. Ako jednotku nainštalujete, bude generovať potrebné množstvo brómu. A keďže bróm je efektívna na širšom rozsahu hodnoty pH ako prípravky na báze chlóru, nebudete musieť riešiť príliš kyslú alebo zásaditú vodu.

Jedete preč?

S Gecko in.clear môžete pokojne odísť na týždne trvajúci dovolenku a až sa vrátite, budete si môcť užiť priezračne čistú vodu. Systém bude na základe nastavenia neustále generovať to správne množstvo brómu.

Predstavenie Gecko in.clear (anglicky)

Cena

Cena bez DPH 15 200 Kč